Časopis Koně & hříbata

Březen 2012

Jak dlouho nám bude vláda kálet na hlavu ?

26. března 2012 v 19:21 | Tomáš |  Bezvládí v ČR

Jak dlouho jsme ochotni jen přihlížet????


Jsem 38letý pouze středoškolsky vzdělaný člověk,otec 2kluků.Jsem netrestaný,abstinent,nekuřák,zatím ještě OSVČ,nepolitik. To jen okrajově k mé osobě.

Když dennodenně vídám a slýchám co se v této malé,krásné zemi děje,poslouchám komentáře známých i neznámých lidí,stěžujících si na politiku a dění kolem sebe,zaráží mne,že se jen spokojí s konstatováním ,,a bude hůř".Proč toto vyslovovat,nečinně přihlížet a čekat na to,že se to vše samo vyřeší nebo,až více lidí začne protestovat,stávkovat,říkat nahlas svůj názor, pak se klasicky po Česku přidat??To snad ne,to nám opravdu není zapotřebí,vždyť máme tolik chytrých inteligentních lidí i v této době,kteří poctivě pracují a nejsou za to adekvátně odměněny!Poté někteří z nich řeší i tuto situaci odchodem do ciziny za lepším výdělkem.

A co na to naši politici a prezident????No nic!! Přece,utahneme si opasky,uděláme úsporná opatření,jež jsou nutná a nezbytná,tím,že zvýšíme sazbu DPH,zvedneme elektřinu,plyn,jídlo,léky obyčejným lidem.A ještě jsou tak drzí,že jsou schopni tvrdit ,,sami máme málo" nebo ,,za svou prvotřídní práci jsme odměněny,tak jak máme".

Ale není toto výsměch???Kde to proboha jsme???Vždyť je to zde naprosté bezvládí-a i ta pravda a láska se dá koupit.Mám jako politik,lobistik,či jiný vyvrhel problém? Nevadí,mám již dost špinavých peněz,abych si zaplatil schopného právníka a ten mně nenechá na holičkách.

A v této žumpě vychováváme děti???Ten kdo ještě nějakou práci má,ať za směšný peníz, radši drží ústa,aby i o tuto špatně placenou práci nepřišel,protože má děti a musí platit jídlo,domácnost atd.Ale není to,již dlouhou dobu velmi,velmi krátkozraké řešení???Lidé prosím proberte se,tímto nikoho neurážím,ale co dál,co Vaše děti,jak budete dál řešit finance,když,už teď nejste z výplaty schopni platit vše co máte.Nespokojuji se v Čr s průměrným platem na který spousta lidí nemá šanci dosáhnout,neboť jsou v něm započítány platy poslanců,senátorů,ředitelů a manažerů,kteří jsou královsky zaplacení za to,že ne všichni,ale téměř všichni okrádají tuto republiku a nestydí se obohacovat na obyčejných lidech.

Vždy je,ale řešení a já také jedno mám.Ať nevládnou politici,kteří jsou v politice jen,aby kradli a přihrávali zakázky svým kamarádům,ale,ať tuto zemi převezmou odborníci na dané obory a ze všeho je prvořadé,aby se zavedly nové zákony,které nelze obcházet a jsou všem jasná a srozumitelná.A jak pomoci finančně této zemi-úplně jednoduše-zrušit senát,tak malá země nepotřebuje senát,zrušit městkou policii a nejdůležitější věc-všem politikům a jejich sponzorům a posluhovačům zabavit majetek do státní kasy,který nedokážou prokázat jakou cestou ho nabily.Ještě bych se rád vrátil k zrušení městké policie-postačí Policie Čr,ač by musela posílit své řady,ale museli by to být lidé,kteří chrání a pomáhají lidem-ne grázlům.

Ale samozřejmě je to jen a jen můj názor a toto bych nechal řešit lidi k tomu kompetentní,nestraníky,shopné prosadit zákon a nezneužívat svého postavení.Samosebou lidi,kteří v případě nepoctivosti budou okamžitě odvolání a jež se budou zpovídat z toho co udělali a nést si za vše i následky z toho vyplývající!

A proč vzniknul tento článek?????To je asi to nejdůležitější!Protože,když se dokážou lidé sejít na Staroměstském náměstí kvů-li hokeji či jinému sportu,ať se také jednou a všichni sejdeme kvů-li naší budoucnosti,ale hlavně kvů-li budoucnosti našich dětí!!!!!

Vždyť člověku je dennodenně na zvracení,když si má zapnout počítač,či pustit televizi,kde neustále poslouchá,jak je potřeba zdražovat a šetřit,vidí a slyší kdo kde co ukradl,koho zabil,kdo se oběsil.Mezilidské vztahy jsou v troskách samosebou i díky této době,kde krom zdraví jsou na prvním místě peníze.A my jak ovečky posloucháme,silní jsme jen v hospodě nebo kolektivu,kde pracujem a po česku jako správní Pepíci si necháváme kálet na hlavu.
Proto ještě jednou se obracím na obyčejné lidi,kterým není lhostejné kde a jak živoříme a chtějí nejen u toho pivka něco pro sebe a své děti udělat.Vždyť dávno víme o tom,že jako celek táhnoucí za jeden provaz jsme s tímto bezprávím schopni něco udělat.Je,ale potřeba jedno jediné vystoupit z řady a nebát se říct svůj názor nahlas!!!Pojdmě jednotně vyjádřit svůj nesouhlas kdekoli v Praze,Brně,Ostravě.Není nic jednouduššího než si třeba pomocí takovéhleho blogu dát vědět a říct si kdy půjdeme do ulic a něco změníme ku prospěchu všech.Sami naši mocipáni neodejdou,proto je potřeba jim pomoci a vyhnat je z poslanecké sněmovny a říci jim,že,už skončil čas si z nás dělat novodobé otroky.Kdyko-liv mi můžete zde na blog dát vědět a domluvíme se,kdy a kde vyjádříme svůj nesouhlas!!!Tisíc,dva,tři tisíce lidí nic nezmůže,ale když půjde troufám si říct většina nespokojeného národa proti této vládě mrzké lůzy,věřím,že jim nepomůže ani svěcenná voda!!!
Upozorňuji,že nejsem tak naivní,abych nevěděl,že zde nemůže nastat bezvládí,ale v případě,že budu já společně s Vámi schopen tuto situaci vyřešit,věřím,že najdeme dostatek schopných lidí,kteří pomohou vyvést tuto zemi z této kritické situace!!!Už není za pět minut dvanáct,ale téměř pět minut po dvanácté.


Nebuďme sami k sobě lhostejní!!!Tomáš