Časopis Koně & hříbata

Duben 2012

Špína naší politiky!

16. dubna 2012 v 9:44 | Tomáš |  Bezvládí v ČR
Krásný den všem,co jsou zhnuseni děním v naší politice!

Opět jsem se rozhodl napsat,ač tuším,že to nebude moc platné,ale lepší než sedět a něčinně přihlížet.Jsem si vědom,že díky tomu,že neplatím tento blog,abych se dostal do popředí si mnoho čtenářů mé příspěvky nepřečte.
Po prvním článku chci,aby se už něco začalo dít s bezprávím v této zemi.Vláda,mocipáni a všechna spřež s nimi spolčena se dokáží jen normálním obyčejným lidem vysmívat.Není možné donekonečna si od této lůzy nechat jen a jen kálet na hlavu!!!
Co nás přinutí sebrat se a vykoupat je ve Vltavě???Co ještě horšího může nastat,když ta prasata držící se u koryt jsou tak nestydatí a dokážou jen zdražovat,zrušit porodné-asi si chudáci krátkozraký neuvědomují kdo na ně bude dělat,zmrazit důchody a platy zaměstnancům! Ale doufám,že se dočkám,že na ně už nikdo dělat nebude,aby neměli z čeho krást a je v naší moci,aby se nám vedlo všem dobře i bez politiků s vládou novou složenou z odborníků.
Přeci nejsme jen loutky,stádo ovcí,kteří mají jen strach a žijí v obavě co bude dál!!!Vždyť tato svoloč je stejné urovně jako bývalá STB jen v nových podmínkách!!!Obyčejní zaměstnanci jsou z 80 procent placeni minimální mzdou,zbytek jim mohou soukromníci dát,když se dobře vyspí!Neříkám,že to dělají všichcni,ale s těmi 80 procenty nebudu daleko od pravdy.
A teď to nejdůležitější vážení občané-nepíši to nikterak ironicky,nevadí Vám,že prasátka u koryt chrochtaj zdravé drahé potraviny a my si sejříme do vlastního hnízda,tím,že kupujeme aušus!!!!Takto obhajujeme,že nemůžeme stávkovat,abychom nepřišli o zaměstání a uživili rodinu????A to,že svým dětem kupujeme aušus tím se nic neděje???Co dalšího musí přijít,abychom se vzchopili a nebyli jejich loutkami?????
Budeme jen přihlížet tomu jak nahoře kradou,perou špinavé peníze a vrchol jejich drzosti,že za své chyby nepykají a nemíní odstoupit?!!!!!Nevadí nám,že poplatky i u lékaře nadále rostou a starší paní musí odejít z lékarny bez životně důležitých prášků,protože by,už neměla na jídlo!!!!!!!!!!Na co tedy čekáme?????Na zázraky,tak naivní snad český národ není a za to si ho stále chci vážit!!!!!!!Proto nebojme se vyjít do ulic a ukončit tuto šikanu od naší vlády z které se mi chce jen a jen zvracet!!!!!!!!A pro lidi,pro kterými jsou naši nejvyšší nedotknutelní chci vzkázat:,,Vzorem pro mne by mněli být mí rodiče,pakliže vše funguje jak má a ne politik,prezident,či bývalí prezident".Kam to muselo,až zajít,že ten kdo se má dobře se neštítí toho,že přisluhuje,okrádá,lže?!!!!!
Na závěr svého dalšího článku chci požádat,souhlasíli někdo s tímto co jsem napsal,zanechte mi vzkaz,telefonní číslo a domluvme se jak budeme postupovat dál-stávkou a vším co by změnilo toto vše co se u nás děje!!!!


Nebuďme sami k sobě lhostejní a,už vůbec ne k našim dětem!!!!!!!!!!!!!!!!!