Časopis Koně & hříbata

Září 2012

Máme se pořád velmi dobře???!!!

21. září 2012 v 18:52 Bezvládí v ČR
Krásný den všem slušným a rozumným lidem.
Těžko oslovit větší počet lidí normálním způsobem,proto můj nadpis zní " MÁME SE MOC DOBŘE!!!" Budu rád,když se najde spousta lidí,kteří mne zpucují jak malého smrada,ale nadruhou stranu-máme se špatně???Asi ne,když mužeme litr benzínu kupovat za 40kč,když na nemocné děti se musí vybírat sbírky,protože finance v tomto státě se rozdělují a rozkrádají jen mezi poslanci,lobisty a další mafiánskou spřeží!!!!!Spousta lidí bude jen mlčky souhlasit nebo nadávat a lamentovat co by udělali,ale co udělali do teď ???Pouze jen nadávali a nadávají doma či u piva,ale klasika Českého národa-skutek utek.
Pak se nedivme,že od nového roku se zase budeme mít hůř,že lidé na sebe budou jako psi nebo,že se budou léčit u psychologů a psychiatrů.Vždyť my všichni tento systém podporujeme!!!!!!!!!!!
Také se nemíním opakovat,ale skutečně si myslím-lidé zlatí,když už kvů-li ničemu jinému nedržme huby tak nebudmě lhostejní k našim dětem!!!!!Nebo z nich chceme vychovat stejné ovce,chudáky a pokřivené lidi jako je většina z nás????
Co národe Český Tě donutí postavit se proti tomuto bezvládí?????????????
V době internetu a dalších vymožeností se nejsme schopni svolat a sjednotit???Psát to na policejní facebook nebo jiné portály se mně opravdu nechce!
Pochopme,že první co se musí udělat, nakopat tato vláda do řiťi,neboť žádné prase se koryta nevzdá a hned poté udělat zákony!!!!Zákony srozumitelné a jasné,které nemohou zneužívat právníci či další soudy a soudci.Je nemyslitelné,aby darebák zaplatil kauci a nic se mu nestane,pravomoce stejné či větší a jede se dál ,dál okrádáme obyčejné lidi,vždyť to vybereme na daních nás všech!!!To je síla v tomto státě a s takovýma zákonama žít!!!
Proto chci poděkovat všem lidem,kteří se mnou souhlasí a chtějí pro nás všechny něco udělat,ať mne kontaktují a dohodneme se kdy a co podniknout!!!!
Jak jsme viděli odbory a odboráři nám nijak nepomohli a nepomůžou.Ač i já jsem si lecos sliboval,brzy jsme zjistili,že žádná generální stávka nebyla a nebude a že špičky se mezi sebou dohodli a tak všichni opět drží ústa a krok!
Chápu,že moje články nemůže číst větší množství lidí,protože jak jsem již psal neplatím si blogy a reklamy,abych byl v popředí.Přesto stále nemohu být spokojen a divím se,že ještě si necháváme velet a volíme tuto vládu mrzké lůzy!!!!
Nepomohou nám naši politici,ale odborníci a především slušní lidé,kteří nebudou jen a jen rozkrádat,ale nastaví právo,zákon a pořádek pro obyčejného občana tohoto státu!!!
S přáním hezkého dne Tomáš

P.S.Nebudmě jen loutkami,chceme-li se sami sobě i našim dětem za pár let podívat do očí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!