Časopis Koně & hříbata

Mému omezenému národu!

2. ledna 2013 v 20:36 | Tomáš |  Bezvládí v ČR

Krásný večer všem slušným a normálním lidem.

Opět píši hned 2.1.2013 a nemohu Vás neoslovit.Ještě pořád se budete chovat jako ovce a křivit se před odpadem naší země-našimi politiky,soudci a panem prezidentem???!Tak to nemá chybu a přeji všem ovcím: ,,Aby už konečně DPH bylo 45procent,cena benzínu 65kč za litr a vše se několikrát ještě zdražilo a my za to vládě poděkovali a třásli se,abychom nepřišli o práci (robotu), ač je to pro Vás cizé slovo a pokud možno nám ještě klesly i tak super platy jaké máme teď".
Kdo nám tady vymývá mozek-úplatní soudci,poslanci a ta figurka prof.prezident??? Vystudovali zadarmo,ale i tak mi přijde jestli si mnozí titul nekoupili nebo nestudovali tak dlouho než titul získali?!!!!
Začínám takto z ostra,protože je mi opět na bli*í:-). Amnestie prezidenta republiky,jež začala dnešním dnem-tak to nemá kaz!!!Ani teď národe nevidíš co zde vládne za svoloč??Jak jsem několikrát četl-tak i píši pan tuneldědek-propouští hlavně lidi spojené korupcí,správné kradáky a známé mediální tváře.Pochybuji o jeho duševním zdraví,ale na druhou stranu chápu,odchází do věčného zapomnění,tak se není čemu divit,jeho přitroublému gestu.Jen jsem ho chtěl poprosit,aby si Ty své milé propuštěné nastěhoval k sobě,aby viděl s kým má tu čest.
Jediné pozitivum je,že bude na chvilenku místo ve věznicích pro tuto vládu,prezidenta a uplatné soudce.Ale nebojte se mocipáni,náš národ ještě dlouho bude zřejmě dosti posra.ý,aby jste v klidu dožili v klidu a nahrabali pro Vaše prapravnuky.
Věřím, že 2013 bude štastný rok, 13 mám rád a že si konečně Ty pokřivený,ufňukaný,připosra*ý národe český sebereš a postavíš se na odpor tomuto bezpráví co se zde děje.Jinak, ať se radši populace v této bezprávní zemi zastaví,protože,už teď víme,že se nebudeme moci dětem podívat do očí!!!!!

P.S.Větu o dětech budu nadále omýlat,protože to je jediný motor jak Vás ovečky nabudit-nebo,už jste lhostejni ke všemu??????Napište,odpovězte,zanechte kontakt-ale jen Ti,kteří nemelou jen a jen prázdnou slámu.
A ještě jednou Štastný a veselý Nový rok: Štěstíčko,zdravíčko a pochlapme se!!!!!!! ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Souhlasíte ?

Ano. 80.6% (29)
Ne. 19.4% (7)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama