Časopis Koně & hříbata

Červen 2013

Díky lide český!

5. června 2013 v 0:30 Bezvládí v ČR
Krásný večer po delší odmlce všem slušným lidem.

Hned na úvod bych rád upozornil,že mé články jsou spíše jako,kdybych hrách na stěnu házel,ale mohu mlčet k tomu všemu co se u nás děje???Asi jen těžko!!!
Najde se v Čr,alespoň jeden právník,člověk,který by šel do toho se mnou a zažaloval právně naše poslance,zákony i úplatné soudce?A proč????Už jen za to co vidím v Tv v tak smutném čase jako jsou povodně!Kde to jsme co,už je to za neuvěřitelnou byrokracii,když hradní stráž s požehnáním prezidenta ku pomoci postiženým oblastem musí čekat na schválení poslanecké sněmovny????Jak je možné,že např.v Zálezlicích i po 11letech není dokončená hráz,kde jsou zabezpečení proti povodním a proč tak často dochází k záplavám v Čr????Proč se jen stále čeká na zázrak??Ne rozhodně se na zázrak nečeká,ale peníze na tyto stavby buď nejsou nebo jsou rozkradeny ve veřejných zakázkách,nebo je kvalita staveb značně omezená,aby se co nejvíce ušetřilo pro ředitelé a všechny lidé,kteří jsou se stavbou zaháčkováni-nemluvím o dělních:-).
Ale jakou vládu může mít stát v němž drtivá většina lidí chce druhého jen podvést a okrást???Takovou jakou si zaslouží!!!Jsme náležitě hrdí a silní jen u toho piva v putyce,kde si dokazujeme svoji sílu,jako si ji dokazují lidé,kteří si za soupeře většinou vyberou slabšího jedince v tom jsme předběhli celý svět!!!
Ještě pořád můj mozek nedovede pochopit,že jsme také národ husitů,že jsme si ne vždy nechali jen kálet na hlavu!!!Ale chápu to,už je tak dávno,že se asi k tomu nemá cenu vracet???Má věřte mi má!!!!
Potom co se dále člověk doslýchá o tom jak si žijí naši bývalý politici,jak se nám nadále smějí jací jsme ubožáci,stále nemáme odvahu se těmto parazitům postavit???Jak chceme vychovávat naše děti????Stejně pokřiveně jako systém v němž většina rodin žije???To necháme dojít tak daleko,že si naše děti jednou před námi odplivnou????Jestli to někdo chce riskovat,pak já rozhodně ne!!!!!!Ale vím,že sám hlavou zeď neprorazím,ale lidé zlatí na to naši mafiánští politici a soudci spoléhají!!Vyndejme si prosím hlavu z řiťi a postavme se k tomu čelem.O co přijdeme?O tu robotu za pár švestek,vždyť vše se jen a jen donekonečna zdražuje a na výplatách se více a více šetří!!! Přidává se jen všem nahoře a k průměrné mzdě v Čr se nebudu ani vyjadřovat to je blábol jak má být,kdo na průměrnou mzdu dosáhne??Pár procent lidí???Na jak dlouho???Uvědomujeme si,že i o lépe placenou práci můžeme z minuty na minutu přijít???
Jestli jsou lidé,kteří se mnou,alespoň trochu souhlasí zanechte mi na sebe kontakt,spojme své síly a pojdmě pro sebe a naše děti něco udělat!!!!Totiž jediné s čim tato vláda nepočítá je to,že jsme schopni táhnout ve velké přesile za jeden provaz proti vládě mrzké lůzy!!!!!
Krásný večer i následující dny,pevné nervy a spousty pomoci postiženým lidem ze záplav přeje Tom.
P.s. Až se ze všeho oklepeme a bude lepší příležitost spojme své síly nejen proti živlům a přírodě,ale hlavně proti této ubohé vládě!!!